סניף ראשי: יעקב רוזן 9 רמת גן
סניפים: רמת גן, חיפה

077-8051013 ✆

ערב חשיפה - האקדמיה לשפת גוף

24/4 | יום ראשון | 20:30

סאבטקסט היא המכללה היחידה בישראל המכשירה אנשי מקצוע בתחום, 

תחת מסלול הלימודים עם התוכנית המקיפה ביותר, 

מסלול המבטיח להפוך את הבוגרים והבוגרות למקצוענים ומבוקשים לאחר ההכשרה.
אנחנו שמחים להזמינך לערב חשיפה מהנה שיועבר אונליין *הנחה לנרשמים בערב החשיפה

ערב חשיפה - שפת גוף

24.4 | יום ראשון | 20:30

סאבטקסט היא המכללה היחידה בישראל המכשירה אנשי מקצוע בתחום, 

תחת מסלול הלימודים עם התוכנית המקיפה ביותר, 

מסלול המבטיח להפוך את הבוגרים והבוגרות למקצוענים ומבוקשים לאחר ההכשרה.
אנחנו שמחים להזמינך לערב חשיפה מהנה שיועבר אונליין 

ב-24.04 ב-20:30 (בהרשמה מראש בלבד)
*הנחה לנרשמים בערב החשיפה

הרשמה ללא עלות למפגש החשיפה 24.4

התכנים הנלמדים בקורס שפת גוף

הקשר בין רושם ראשוני לתדמית

עקרונות מנחים לקריאת שפת גוף

סגנונות תקשורת

כלים אפקטיביים לשיפור תקשורת בינאישית

חשיבה חיובית ושינוי שפת הגוף

ביטחון ועוצמה בשפת גוף

חלקי הגוף ומשמעותם בהעברת מסרים ובקבלתם

איך נוצרת כימיה בין אנשים?

הבדלים בין גברים ונשים בשפת גוף

תדמית עסקית ושפת גוף

הצלחה במשא ומתן בעזרת שפת גוף

שפת גוף בריאיון עבודה

למה ללמוד שפת גוף?

הבנה של שפת הגוף מעניקה לנו כוח. הגוף שלנו מדבר, כל הזמן, גם כשאנחנו שותקים. התנועות, מנח הידיים, הבעות הפנים, אופן הישיבה, סוגי החיוכים, המצמוצים או גלגול העיניים – כל אלה חושפים את מה שאנחנו חושבים ומרגישים, מיד, עם הרושם הראשוני.

כשאנחנו יודעים לקרוא את המחוות הקטנות והתזוזות הכמעט בלתי מורגשות – אנחנו יודעים להתנהל נכון בסביבות אנושיות שונות, וכמובן - יודעים אם עומד מולנו אדם שפיו ולבו שווים או שיש משהו מעבר למילים הנאמרות

היכולת לקרוא את שפת הגוף של בן השיח שלנו מסייעת לנו לגשר על הפער בין הגלוי לסמוי. קריאת התקשורת הלא מילולית מתרחשת בכל אינטראקציה אנושית: פגישה עסקית, ארוחה משפחתית, דייטים, סיטואציה חינוכית, בחדר הטיפולים, בייעוץ משפטי ועוד. ההבנה של מערכת התקשורת הבלתי מילולית היא כלי מפתח בהצגה עצמית, בפענוח התנהגות ובביסוס אסטרטגיית פעולה באופן מהיר, נכון ויעיל. לימוד שפת גוף באופן מקצועי מעניק כלי טיפולי ואבחנתי נוסף המסייע בהבנת האדם שמולו אנחנו מתנהלים.

הלימודים בסאבטקסט כוללים קורס בסיסי מקיף ואחריו התמחויות: שפת גוף בעסקים, שפת גוף חברתית (במשפחה ובזוגיות), ושפת גוף בדגש על עמידה מול קהל.

למה ללמוד קורס שפת גוף בסאבטקטס?

סאבטקסט היא המכללה היחידה בישראל המכשירה אנשי מקצוע בתחום שפת הגוף, ומעניקה את התוכנית המקיפה ביותר, הנוגעת בכל רובדי החיים. ההתמחויות שאנחנו מציעים הופכות את הבוגרים והבוגרות שלנו למקצוענים בתחום צומח ומכניס. ההכשרה המקצועית שלנו תעניק לכם מקצוע חדש, מספק ומעניין, ותאפשר לכם לייעץ, להרצות ולהדריך.

המנחים שלנו

רויטל

רויטל לב

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות עם ניסיון של מעל 10 שנים בהובלת תהליכים לקידום תקשורת אפקטיבית להצלחה ,בארגונים הגדולים והמובילים במשק הישראלי. הדגש העיקרי בעבודתי הוא תקשורת ארגונית נכונה. ארגון מצליח הוא גוף שהתקשורת בו עוברת במדויק ובהתאמה מלאה לסגנון ההנהלה, העובדים ולקהל הלקוחות. כשהמידע עובר בשיתוף פעולה מלא בין כל העובדים וההנהלה ניתן להעביר כל תהליך וכל פעולה בצורה הקצרה והיעילה ביותר.

נועה

נועה טולדנו

נועה טולדנו , נשואה ואם לשלושה ילדים בוגרים. מומחית לשפת גוף, מפתחת שיטת התודעה המעגלית, מרצה, מדריכה ומנחה מזה כשלושה עשורים יועצת עסקית ומאמנת אישית הוליסטית מוסמכת ע"י לשכת המאמנים, לצד ניהול איזור השרון באירגון הנטוורקינג הגדול בעולם – BNI. דוגלת במימוש הפוטנציאל האישי תוך התחברות למהות הפנימית של האדם. משלבת בין העולם האישי לעולם העיסקי, מלווה אנשים להצלחות אישיות ועסקיות.

נתי כהן

נתי כהן

עוסקת בתחום מזה שני עשורים כמאבחנת, מדריכה ומלווה אנשי עסקים, יזמים ומנהלים לצמיחה והצלחה באמצעות שימוש יעיל בשפת גופנו. מעבירה סדנאות רבות ומעמיקה את הידע המחקרי והמקצועי שלי. פיתחה ארגז כלים מעשי שמאפשר השגת מטרות והצלחה עסקית באמצעות שימוש מדויק בשפת גוף. את השינוי להצלחה מביאה באמצעות חיבור בין שפת גוף, תנועה, אנרגיה גבוהה לתודעת אושר ופסיכולוגיה חיובית. כל זאת בשלושה אפיקים: מגע, תנועה ותת מודע.