סניף ראשי: יעקב רוזן 9 רמת גן
סניפים: רמת גן, חיפה

077-8051013 ✆

מה אומרות עינייך

"העיניים הן ראי הנפש"
"העיניים מביעות את מה שהשפתיים חששו לאמר".


מכירים ביטויים אלה?


ובכן הגיעה העת להכיר את מכונת האמת שיש לכל אחד ואחת מאיתנו. באמצעות לימוד ושליטה בשפת גוף ניתן לדעת הכל על האדם העומד מולינו. מראה ותנועות הפנים שלנו מציגות מיקרו ומקרו הבעות ה"מקרו הבעות" מהוות כ-80% משפת הגוף שלנו, מקרו ההבעות הינן ברות שליטה, משמע אדם בעל ידע ומאומן יצליח לשלוט היטב במקרו ההבעות ולשדר באמצעותן את המסרים שהוא מעוניין להפיץ.

מנגד "מיקרו הבעות" המהוות רק כ- 20% מהתנועות, הינן תנועות קטנות ומאד מהירות האורכות שברירי שניה לכל היותר, ובשל כך אינן ברות שליטה ואדם מאומן ככל שיהיה לא יצליח לשלוט במיקרו התנועות, וזהו בדיוק מקור חשיבותם, ולכן מיקרו ההבעות מהוות מקור מהימן לשפת הרגש שלנו – כלומר לאמת.

אז מה באמת מספרות לנו העיניים?

לדוגמא, כאשר אדם מביט למעלה לצד ימין עפ"י רב המדובר באדם הנובר בנבכי זכרונו ושולף פרטי אירוע שהתרחש בעבר. אולם כאשר אדם מביט למעלה לצד שמאל, כאן מדובר באדם המתחבר לצד היצירתי שלו וכרגע מייצר את האירוע, ולא על בסיס עובדות קיימות אלא על בסיס עולם הדמיון.

אדם המביט מטה וימינה – מדובר במי שאינו איתנו, הוא אינו מקשיב מאחר שעסוק כרגע בתכנון העתיד ואינו בהקשבה מלאה אלא בשלבי תכנון. רואים איפה כי לאופן ומיקוד המבט משמעויות שונות. בעזרת לימוד העקרונות והכללים נוכל להיטיב להבין את הסיטואציה, להבין את כוונותיו הכנות של בן שיחינו לדעת להסיק ולתכנן פעולותינו בעקבות כך.

צור קשר

077-8051013 ✆

subtextacademy@gmail.com

סניף רמת גן

סניף חיפה