סניף ראשי: יעקב רוזן 9 רמת גן
סניפים: רמת גן, חיפה

077-8051013 ✆

שפת גוף כתובה

לכאורה דבר והיפוכו, האומנם האם יש דבר כזה? אנו מבינים כיום את החשיבות הרבה של שפת גוף על חיינו, ועד כמה יש לשפת הגוף יכולת השפעה בכל התחומים: האישי , הזוגי, המשפחתי, העסקי, המקצועי, בזמן ראיון עבודה ועוד ועוד.


כולם יודעים שמשחר האנושות הייתה חשיבות מכרעת לשפת גופינו, למשל כאשר קדמונינו יצאו לצוד או להגן על הטריטוריה ואחד מהם פגש אדם זר מטווח אפס, שפת הגוף היתה הסממן הראשון שיקבע את אחרית המפגש, ושיילמד את משתתפיו האם פני השני לשלום או למלחמה.

אז מהי בעצם שפת גוף כתובה? וכיצד נוצרה לה שפת גוף חדשה?


בעידן בו אנו חיים כיום, ועם ההתפתחות המהירה מתמיד של הטכנולוגיה, ערוץ התקשורת הכתובה בין אם בהודעות דוא"ל, טקסט, וכד', הופך להיות ערוץ תקשורת מרכזי המקבל נפח רב ומשפיע על כל תחומי חיינו.


אנו פוגשים את הפרדוקס "שפת גוף כתובה", או בשם המוכר יותר- שפת האימוג'י, הסמיילים והאמוטיקונים מכירים אותה? משתמשים בה? ברור!

כולנו משתמשים בשפת הגוף הכתובה על מנת להעביר את שפת הרגש הלא היא שפת הגוף וכך להעביר את המסר המדויק ביותר המקבל נופך רגשי. מכירים את משלוח הלב בכל הצורות הצבעים והמופעים, לב אדום, לב סגול, לב רוקד, לב פועם הרבה לבבות ועוד.

יש כיום מגמת התפתחות והדמיות מיוצרות באנימציה והן רוקדות שמחות וגם עצובות. למתקדמים יש גם את המדבקות והיכולת ליצור בן דמות אייקוני אותו ניתן לשגר בהודעות.


ואלה היו 60 שניות על שפת גוף כתובה – כן יש חיה כזו..

צור קשר

077-8051013 ✆

subtextacademy@gmail.com

סניף רמת גן

סניף חיפה